Úvodní strana » Co o nás říkají rodiče

Co o nás říkají rodiče

 

Anne - Marie Volfová

Jsme nadšená z přístupu k dětem, z množství aktivit a programu. Ochota na straně personálu je taktéž na jedničku. Doporučuji :-)

Petra Kubita Nulíčková

S dětskou skupinkou Shining Smile jsme jako rodiče opravdu moc spokojení. Velmi oceňuji lidskou, vstřícnou a rychlou komunikaci. Je vidět opravdový zájem o děti: vymýšlejí pestré a smysluplné aktivity a když se cokoliv děje, hned nás jako rodiče informují. Našemu dítěti se tam líbí, těší se a je znát, že se cítí dobře a bezpečně.

Zuzana Žižková

Tato školka je po všech stránkách skvělá. Naše dcera to tam má velmi ráda. Rozhodně zde nejsou děti přestimulované množstvím hraček, ale stimulované pestře věnovaným časem a energií ze strany učitelek, které mají vždy vše krásně připravené. Denní program je opravdu pestrý a nabízí to, co by měly všechny pokrokové moderní školy/školky. Za peníze, které mi přijdou více než rozumné, pokud zohledním, co vše naše školka nabízí. Ráda tedy tuhle školku doporučuji.

Hadhemi Souilmi

The team is so nice. My daughter is learning quickly. She is getting better in both English and czech languages. She is very happy there.

Denis Ptáčková
S těmito jesličkami máme jen ty nejlepší zkušenosti. Paní ředitelka je nejen velmi profesionální, ale i lidsky vstřícná a ochotná komunikovat s rodiči kdykoliv je potřeba. Oceňujeme pestrý a zábavný program. Náš synek chodí do školky velmi rád a každé ráno se těší. Velkou výhodou je, že součástí denního programu je i výuka angličtiny přirozenou cestou, kdy se děti s jazykem setkávají v běžných situacích. Tuto dětskou skupinku jednoznačně doporučujeme všem rodičům, kteří hledají kvalitní, bezpečné a rozvíjející prostředí pro své děti.

zbraslav.madkelt Opidium

Máme se školkou tu nejlepší zkušenost, synovi se tam moc líbí. Angličtina je tam obrovskou výhodou, paní ředitelka moc milá a vstřícná a paní učitelky moc milé. Určitě dětskou skupinu doporučuji.

Alexandr Rostov

Jsme jako rodiče moc spokojeni. Našemu Emilkovi se tam moc líbí a těší se tam. Personál je velmi laskavý ,milí a příjemný v čele s paní ředitelkou. Naprostá spokojenost. Doporučujeme i ostatním. 

Anastasiya Burak
Naše zkušenost s dětskou skupinou Shining Smile je skvělá! Personál je milý, profesionální a opravdu se stará o děti s láskou. Každý den mají smysluplný program, spoustu her a aktivit, takže vím, že moje dítě tráví čas kvalitně. Navíc oceňuji skvělou komunikaci s rodiči a bezpečné prostředí. Můžu jen doporučit!

Кристина

Velmi dobrá dětská skupina pro děti. Chodi tam 2 moje dcery a vždy se těší. Každy den mají nové aktivity, přes aplikace ukazují nám hodně fotek ,takže víme co dělají. Paní učitelky jsou milí, je vidět že užívají v práci. Paní ředitelka je na svém místě, dělá všechno, aby se každé dítě cítilo jako doma a taky abych rodiče byli maximálně spokojeni. Výhodou je angličtina přirozenou cestou, předškolní příprava a taky cena. Když se podíváme, v okolí česko-anglické jesle, školky a skupinky budou chtít víc peněz...Tak jsme moc rádi že nás výběr padl na Shining Smile. Jsme velice spokojeni. Doporučujeme.

Natalia Nata

Jsem moc ráda, že jsem tuto dětskou skupinu našla a náš Artem může nastoupit. Paní majitelka laskavá a ochotná. Prostředí je krásné, prostorné a dobře uspořádané. Mají vlastní prostornou zahradu.
Ceny jsou na česko-anglickou školku oproti okolí opravdu rozumné, což je skvělé. Paní majitelce chci touto cestou moc poděkovat, protože je vidět, že svou práci dělá s láskou a má děti opravdu ráda. Určitě doporučuji.

 

 

 

Pole označená * jsou povinná.